Kassil kopsuemfüseem või mingid ussid?

kui ei oska kuhugi oma häda liigitada, esmaabi
Mr. Nii-Lahe, Porgand-Siia & Kauss-Täita
Postitusi: 897
Liitunud: 27 Nov 2006 02:17
Asukoht: Lõvila

Kassil kopsuemfüseem või mingid ussid?

PostitusPostitas lõvi » 10 Veebr 2016 19:33

Oleme hädas oma kassi terviseprobleemiga ja arstid ei ole seni leidnud põhjust. Nii palju raha kahjuks aga pole, et minna Tartusse endoskoopiat tegema. Tal on pikemat aega mingid köhahood, mis meenutavad justnagu astmat, aga lähevad paremaks, kui teeme antibiootikumi kuuri. Nii ta siis elabki - antibiootikumi kuurist kuurini juba üsna mitu aastat. Kui aeg kisub rohtude vahel pikaks, saab kopsupõletiku ja nohu takka otsa ja siis selle ataki ajal lendab sealt ikka kes teab mida välja. Ta tunneb end üldiselt hästi kuival ajal - suvel ja kargel talvel. Kui on niiskemad ilmad või sügis/kevad, siis olukord halveneb. Kaalust alla ei ole ta võtnud, söögiisuga ka väga probleeme pole - ta on nagu Garfield, kellelt isu võtab ära ilmselt ainult surm ise...

Korra oleme teinud kopsuusside vastu igaks juhuks ravi, asi paranes oluliselt, aga päris ära ei läinud. Prednizolon, mida arst kirjutas ei teinud mitte mingisugust vahet sisse.

Kas kassidel on olemas emfüseemi? Või võib põhuseks olla südameussid? Kas kasside südame- ja kopsuussid nakkavad ka inimesele?

Mine Tervisemured

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline