Suur Paunvere väljanäitus 24.09.2011- koeratõugude tutvustus

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

Suur Paunvere väljanäitus 24.09.2011- koeratõugude tutvustus

PostitusPostitas Pipikas » 05 Sept 2011 11:32

24. septembril kell 11 ja kell 13 toimub Palamuse laadal koeratõugude tutvustus. Kogunemine nagu ikka kell 10 ja siis ühissõit parkimisplatsile. Tulijad andke märku, et saaks valmis panna tõugude tutvustused.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Chessy » 07 Sept 2011 22:43

Kas selle kohta on kuskil täpsustavad informatsiooni ka, mida lugeda? Kuna meil on plaan laadale tulla küll, siis mõtlesimegi, kas võtame oma kutsi sinna kaasa või mitte. St. kuidas see kogu korraldus seal välja näeb?

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 07 Sept 2011 23:29

Laat nagu laat ikka :) Kui tahad oma koeraga tõu tuvustusel kaasa lüüa, siis on mõtekas ühendus võtta privas Pipikaga :)
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 08 Sept 2011 07:28

Korraldusest- lepitakse kokku, kes tulevad, sest siis teab Pipikas tõututvustused kaasa haarata. Tavaliselt tehakse ühiskogunemine, kus siis kõik osalejad omavahel kokku saavad ja edasi laadale sõidetakse. Miks koos- aga seepärast, et teepeal on tihe liiklus ja ummikud, ning näituseplatsile omapead autoga ei pääse, lisaks pääsevad tõututvustuses osaljead sissepääsupileti ostmisest.
Tõutuvustused toimuvad kahes jaos, olid vist kell 11 ja kell 13, kus siis nimekirja alusel inimesed oma koertega ringi kutsutakse ja nii kaua kui Pipikas tõututvustust loeb, näitab omanik ringis oma koera, koer saab ka trikke näidata kui midagi oskab aga võib ka koos omanikuga lihtsalt ilus olla.
Race cars not dogs!

WhippetLotta {ätt} hot.ee
. .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas san » 10 Sept 2011 18:34

Võta vene-euroopa laika tutvustus ka kaasa...

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 10 Sept 2011 23:12

Just täna mõtlesin Sinu peale :)

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 12 Sept 2011 15:27

Kogunemine on siis kell 10 Nava bussipeatuses (piibe mnt). Kõik trikid ja kuulekuse elementide esitamised on oodatud. Aega on selleks ringis täpselt nii kaua, kui võtab tõututvustuse lugemine. Palun arvestada sellega, et inimesi on ringi ümber tihedalt ning lapsi samuti. Ehk siis koer peab olema hästi sotsialiseeritud. Kui koerale ei meeldi võõrad näppijad, siis on omaniku kohustuseks võtta tarvitusele meetmed, mis takistavad igasuguse ohuolukorra.

Siiani on meil kõik üritused hästi sujunud ning loodetavasti ka sellel aastal.

Asjast huvitatud pange ennast siia teemasse kirja (koera tõug ja nimi ning oskused) või saatke mulle privasse. Kui oskusi eriti ei ole, siis võib ka niisama ilus olla :)

kaarti saab vaadata siit: http://bokseripesa.koer.info/forum/viewtopic.php?f=89&t=11423

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 16 Sept 2011 09:13

Tänase päeva seisuga on kirja pandud:

Basset
Suursnautser
Snautser
Kääbussnautser
Buldogid
Whippetid
Ameerika kokkerspanjel
vene-euroopa laika
Shih-tzu

Loodetavasti tuleb ka tiibeti spanjel

Ning küüti vajab borderkolli- kas keegi saab aidata.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heili » 16 Sept 2011 10:32

Kui keegi mind kaasa võtaks (kas Tallinnast või Vääna-Jõesuu poolt) ja taghasi tooks, siis võiksin kuldseid retriivereid ka pakkuda. Kuid jalgsi on pisut kauge tulla...
Tarkus tuleb meieni sageli valuliselt ja väikeste osade kaupa.

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 16 Sept 2011 10:47

Nii suurte kui väikeste tiibetlaste omanikega on räägitud ja lubati taas oma seltskonnaga kohale tulla. Lisaks ka mõne spannu kaasa haarata- millised täpselt, ei tea.
Race cars not dogs!

. .

& Jessica
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Santa Fe » 16 Sept 2011 11:18

Kui õnnestub,siis võib-olla ka welsh corgi pembroke,sõna veel anda ei julge

Kasutaja avatar

PostitusPostitas teeleke » 16 Sept 2011 11:35

Pipikale : Tahaks Teie heale üritusele teada anda, et siin Kaarepere mail käivad teetööd. Ehitatakse Kaarepere viadukti, mistõttu võib Teie autosõit võtta umbes 10 minutit kauem.

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 16 Sept 2011 21:58

Tänud hoiatamast. Me läheme Palamusele läbi Luua, siis vist see Kaarepere meid ei sega. Ma ei ole sel suvel Piibe mnt-d sõitnud ja ei teagi mis olukord seal on.

Veel infoks, et isegi kui meil on mingi tõug kirjas, siis ei maksa arvata, et rohkem eksemplare tulla ei saa. See ongi just põnevam, kui ühest tõust on koeri rohkem.

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 16 Sept 2011 23:07

Kaalumisel, kaalumisel... KUna 24.09 koolitus jäi ära, siis... no ma mõtlen veel.
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sax » 16 Sept 2011 23:33

Meil selgub nädala keskel, kas õnnestub tulla :hups: siis on huntkoer ka platsis :)

sonaarne SLK
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Roby » 17 Sept 2011 09:59

Kuna oli nagunii plaanis tulla laadale, siis võin omalt poolt pakkuda välja briardi. Ja vaatsin, et ka sakslast pole teil nimekirjas. Kui vaja, võib ka Breiv ennast natuke tuulutada.
Üks kord briard, ka edaspidi briard !

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 17 Sept 2011 12:26

Kui minu mälu mind ei peta, siis sakslast me ei olegi esitlenud kunagi. Briardi ka mitte. Olete oodatud!

& rõõmurullid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas päike » 17 Sept 2011 20:21

Kes mööda Piibet sõita plaanivad, siis Aegviidus, kohe peale raudteeülesõitu kuni Nelijärveni on tee absoluutselt üles freesitud.
Koerala kodanik.

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 18 Sept 2011 11:36

Basset
Suursnautser
Snautser
Kääbussnautser
Buldogid
Whippetid
Ameerika kokkerspanjel
vene-euroopa laika
Shih-tzu
Bullterjer
Leonberger
Mops
Saksa Lambakoer
Briard
Tiibeti spanjel
Tiibeti mastifid

Loodetavasti on meil ka mõni bokser ette näidata.

Ning küüti vajab borderkolli- kas küüdiprobleem on lahenenud?

sonaarne SLK
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Roby » 21 Sept 2011 09:21

Kui me tuleme Elistvere poolt , siis meil ei ole Piibe maanteele asja. Kus me võiksime kokku saada Palamuse läheduses ?
Tunnistan ausalt, et ei tunne väga kohta ja seda teed kasutan ka esimest korda. :P Aga kuna nüüdne elupaik sealkandis, siis eks ükskord ole ikka esimene kord. Loodame, et ikka kohale jõuame.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sax » 21 Sept 2011 10:24

Meil selgus käes, oleme osalejad. Tuleb veel venekääbus toy terjer.

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 21 Sept 2011 18:02

Roby kirjutas:Kui me tuleme Elistvere poolt , siis meil ei ole Piibe maanteele asja. Kus me võiksime kokku saada Palamuse läheduses ?
Tunnistan ausalt, et ei tunne väga kohta ja seda teed kasutan ka esimest korda. :P Aga kuna nüüdne elupaik sealkandis, siis eks ükskord ole ikka esimene kord. Loodame, et ikka kohale jõuame.

Me sõidame läbi Luua. Kui Palamusel kohal oleme, siis sõidame läbi laadaplatsi. Et meiega koos tulla, selleks peab ikkagi tulema Nava bussipeatusesse. Kui see ei ole võimalik, siis tuleb oma auto parkida kuhu võimalik ning tulla tõututvustuse ringi juurde. Kogunemise mõte ongi selles, et sõidame pika autorongina ning väga keeruline oleks hakata sellega manööverdama.

sonaarne SLK
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Roby » 22 Sept 2011 10:06

Aga kas ma ei saaks teie rongiga siis ühineda Luual ?
Lihtsalt sõita selleks ringiga Piibe mnt, et sealt kohe uuesti siis tagasi sõita. Aga noh kui ei siis ei. Mis seal ikka teha.

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 22 Sept 2011 13:58

Tere!

Tuled Luua teele ja kiirendad meile järgi (pikk autorong, kõigil esiklaasi taga A4 formaadis pesa logo), vaata ise, kust kõige parem oleks oodata. Enne seda saada meiliaadress kuhu saadame logo- kahevärviline, pead selle ise välja printima ja esiklaasi taha sättima. Logo on vajalik sissepääsuks, eelmisel aastal kontrolliti hoolikalt. Ainult logo sissepääsu ei taga. Sissepääs toimub rangelt kõik ühe joruna koos sissesõidul.

See on ainuvõimalik variant meiega ühinemiseks- ning vabandan ette, see on ainus erand mille teeme. Ülejäänud peavad tulema ikka Nava peatusesse.

Tiiu

sonaarne SLK
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Roby » 22 Sept 2011 15:50

ei ole minu pärast vaja erandeid teha, eks ma siis tulen ka sinna bussipetusesse.

Tiina

Monti
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kännu » 23 Sept 2011 12:41

Leonberger ei tule kahjuks kuna omanik on tatitõbis, kahjuks ei saa ka keegi asendada.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kilpkonn » 23 Sept 2011 22:07

Border see-eest tuleb.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Baccara » 23 Sept 2011 22:11

Üks bullterjer ka ei saa tulla kahjuks.Samuti omanik tatine ja palavikus :(

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 23 Sept 2011 23:34

Hilisõhtuse seisuga on kirjas:

Basset
Snautser
Kääbussnautser
Buldogid
Whippetid
Ameerika kokkerspanjel
vene-euroopa laika
Shih-tzu
Mops
Saksa Lambakoer
Briard
Tiibeti spanjel
Tiibeti mastifid
Borderkolli
Vene toy terjer
Huntkoer

Vabandust, kui keegi ununes.

Igatahes kui kellelgi tekib mõte siiski osaleda, kuid ei ole endast teada andnud, siis tulge lihtsalt kohale ja teie tõug saab tutvustatud.

Kohtumiseni Nava bussipeatuses.

Vajadusel siis helistada 53404423

Kasutaja avatar

PostitusPostitas teeleke » 24 Sept 2011 14:24

Sättisin minagi ennast täna pealtvaatajate sekka kuulama koerte tutvustusi ja vaatama lemmikuid. Lahe oli näha borderkollit ja tema siksakke. Võrratult kuuletuvat sakslast. Sõnakuulekaid ja mängivaid briarde. Ja mastifid oma uhkete kasukatega. Huntkoer kes nägi välja nagu hunt. Ja muidugi stoilised buldogid ja lahedad snautserid ja nõtked whippetid.

Aga mis mind pani imestama oli pealtvaatajad. Ma saan aru, et ega me kõik ei peagi teadma koertest ja nende tõugudest aga... Nii mõnigi lasi tõu nime kõrvust mööda ja siis arutles naabriga, et ei tea mis loom see nüü küll on :) Päris lahe oli kuulata.

Nii mõnigi pealtvaataja tegi imestunud näo, kui mopsi perenaine taskust kilekoti võttis ja oma koera järelt ära koristas.

Samas aga jättis nii mõnigi asi (vähemalt minule) pealtvaatajate poolt halva mulje. Paljud ronisid nii ligidale, et jätsid märkamata, et nende ees lamavad kolm koera - sakslane ja briardid, perenaine aga oli nii hoolas, et tõstis pidevalt briardi saba eemale :) Ja samuti pani mind imestama see, et kuidas täiskasvanud inimene läheb võõrast koera silitama, ilma et oleks perenaiselt luba küsinud. Aga oleks koer hambad käiku lasknud, kes siis süüdi oleks ?

See on minu mulje tänasest hommikust Paunvere väljanäituselt.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kilpkonn » 24 Sept 2011 15:24

Mul oli ka natuke ehmatav prügikasti otsimast tagasi tulles leida, et mu koer on ümbtritsetud nunnutajatekarjast. Tema muidugi on täiesti ohutu, kui ülelakutud saamise oht välja arvata, kuid siiski natuke hämmastav, et suvalist posti külge seotud koera kallistama tormatakse. Aga eks see üritus oli ehk n.ö tsiviliseeritud koeramisest eemal seisvatele inimestele mingigi kokkupuude erinevate tõugudega ja sellega, mida nendega teha saab.

Ja bibikoll sai muidugi pisikese fänni, kes hakkas emmelt ja issilt nõudma, et tahab just seda koera. :P Vanemad õnneks minult koera ära ostma ei tormanud. :lol:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sax » 24 Sept 2011 15:43

Nii, meie ka tagasi. Ülimalt meeldiv üritus, aitäh korraldajatele. Vot kilbu, kõik oleneb koerast :irw: Minu käest ikka küsiti, kas pai võib teha. :P Ju vist Fika pilk oli nii karm :D Ja vaadates praegu aknast välja, juhhei, meil vedas :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merike1 » 24 Sept 2011 16:50

Meie ka rõõmsalt ühe väsinud buldogiga kodus tagasi. Aga eelnevalt öeldule, siis jah, küsima tuli meie käest ainult üks tütarlaps, et kas võib koerale pai teha, kõik ülejäänud tulid lihtsalt niisama paitama ja kallistama (õnneks on meie Sussil sellest ainult hea meel). Ja muidugi omaette vaatamisväärsus oli Bibikoll koos perenaisega, keda ma nägin esmakordselt... no selline vahva koostöö.. super :) .
Igatahes üle 6-e aasta samal üritusel käia oli väga vahva. Ainus vahe kaasasolevate koerte puhul oli see, et eelmisel korral kaasas olnud kaukaaslast ei kiputud eriti küsimata paitama ja kallistama õnneks :)
Suur tänu korraldajatele, kes viitsivad sellega aastast-aastasse tegeleda.

Satangin Orbit Sugarfree
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lotta » 24 Sept 2011 19:32

Lahe olemine, nagu ikka. Kui muljetada, siis Kessut silitanud nelja-viieaastane poiss teadustas emmele " Täpselt nagu mehe karv!" Emme küsis veel üle, et kas ikka kuulis ōigesti ja poiss kordas, et selle koera karv on täpselt nagu mehe karv- mida iganes see siis peaks tähendama. Mis mind aga hämmastas oli totaalne prügikastide puudumine näituseplatsil, seevastu toitlustamise alas oli neid ridamisi.
Race cars not dogs!

. .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sohvi25 » 24 Sept 2011 19:50

Prügikastide puudumise osas olen nõus, no nii vähe et hämmastav.
Muidu oli väga tore üritus. Minu mops on suhteliselt ootamatu käitumisega, talus inimeste katsumist täiesti kenasti. Kuigi ega keegi ei küsinud tõesti.
Eestvedajatele tuhat tänu korraldamise eest.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas san » 24 Sept 2011 20:12

Ilmataat oli meile tõesti armuline. Kui ma oma laika autosse sain, hakkas tibutama ja siis juba sadama. Aga ma pidin ju oma lastega ikka laadale minema... ütleme nii, et me saime märjaks...

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ro-xe-ro » 24 Sept 2011 20:41

Paar aastat tagasi käisn ka ise sellel üritusel.Vaid ja ainult positiivsed mälestused jäid!
Keegi mu iirlast küll luba küsimata paitama ei tulnud ,küll aga astuti vähemalt kümnel korral ligi ,et kas koer on müügis? :o Et nagu kui ma seal seisin ja koduõlut nautisin ning juustupalmikut näksisin ,koer näpu otsas ,siis ma nagu samal ajal müüsin oma peni.Küsijatel kusjuures oli tõsi taga mitte lihtsalt nalja tegemine.
See oli päris omapärane laadakogemus. Aga no jah ,eks seal ju kõik müüsid midagi ja kõik ostsid midagi :P
Silmipimestav ilu ja jalustrabav suurus-afganistani hurt ja iiri hundikoer . Meie pere õnneinglid.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurimoor » 24 Sept 2011 21:08

Meie ka kodus tagasi ja väga tore oli. Minu ilmateataja ütles mulle reedel, et Palamusel hakkab laupäeval kell 14 sadama. Ta eksis 10 minutit :D
Ühte minu koera taheti ka ära osta, kuid andsin talle hetkel pesakonda omava inimese tel nr ja kõik lahenes kenasti.

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 24 Sept 2011 21:53

Oli tõesti väga tore, nagu alati :)

Väga suur tänu, kes viitsisid kohale tulla oma koertega, pean piinlikusega tunnistama, et un unustasin TEID KÕIKI tänada :oops:

Suur tänu kõikidele osalejatele!

Järgmisel aastal peale ringi tuleb mikri kaudu inimestele öelda, et huvi korral saavad nad tõugudega lähemalt tutvuda ja võiksid küsida luba enne koera nunnutamist.

Natuke kuulsust ka meie ringi snautserile ja inglise buldogidele :D

http://www.maaleht.ee/news/fotogalerii/fotod/fotod-palamuse-laat-toi-kokku-hulga-rahvast.d?id=58465350

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kilpkonn » 25 Sept 2011 00:20

Pipikas kirjutas:Järgmisel aastal peale ringi tuleb mikri kaudu inimestele öelda, et huvi korral saavad nad tõugudega lähemalt tutvuda ja võiksid küsida luba enne koera nunnutamist.

Seda võiks vist enne ringide algust kohe ka öelda, sest mina näiteks pagesin koos koeraga suurest melust (peab tunnistama, et veel suuremasse melusse ehk õkva seenekorvi otsima/ostma :P) ära enne, kui kõik koerad üldse lõpetanud olid. Enamik koeri hajus suht pärast oma etteastet eemale rahulikumasse keskkonda.

bokser Pipikas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pipikas » 25 Sept 2011 08:00

Tegelikult ei pea keegi, kes ei taha, laskma sellel üritusel oma koera näperdada. Kui koer naudib tähelepanu, siis on ok, kuid paljude koerte jaoks on see mingist hetkest juba ahistamine.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Baccara » 25 Sept 2011 10:27

Mul on tõsiselt kahju, et ma ei saanud tulla. Oleks inimestele saanud näidata, et bullterjerid ei ole murdjad vaid suured sabaliputajad ja pai armastajad (ka võõraste poolt)
Kuid jah, kaval sügistuul tegi oma töö.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bianca-Angela » 25 Sept 2011 10:40

Meil jäi ka üritusest hea mulje. Mulle avaldas muljet vene kääbus koer, oli ülimalt sõnakuulekas ja lustlik. Ma muidugi kiidaks oma koerakest ka, kellel muidu on ringi minemisel surmahirm. Bianca oli väga vapper ja saba oli koguaeg rõngas. Suured tänud korraldajatele!
Bianca on imeline!!!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kilpkonn » 25 Sept 2011 11:50

Pipikas kirjutas:Tegelikult ei pea keegi, kes ei taha, laskma sellel üritusel oma koera näperdada.

Ma mõtlesin seda, et kui alguses öelda, siis teavad koeraomanikud oodata, et pärast tuleb numminupivoor koos küsimustega ega jookse kohe laiali omi asju ajama. :)

Mine Üritused 2008-2010

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline