Nüüd siis cavalieride kord!

Dragonhunter's
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lohelend » 07 Apr 2005 09:19

Arvestades isase vanust 1 aasta ja 1 kuu, siis ongi kõige magusam pubeka aeg, kus kuksitamisega(jumala hea sõna, icicic) oma positsiooni tõstetakse ja kuksitatavale madalam koht kätte näidatakse.
Emase paaritamine tõstaks muidugi selle väikese türanni positsiooni veelgi :oops:

Isver, ma kirjutasin enda meelest täiesti viisaka sõna ja filter tegi sellest auhi, :oops: Olgu siis, katsun oma mõtet väljendada teise sõnaga:
emase paaritamine tõstaks selle väikese despoodi positsiooni veelgi.
Viimati muutis Lohelend, 07 Apr 2005 09:25, muudetud 1 kord kokku.
Dragonhunter

Elu on täis ootamatusi. Alustage magustoidust.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas cecci » 07 Apr 2005 09:24

Kardan, et kiire polegi koeral, ikka omanikul. Vaevalt, et siin koera tunnetele ja instinktidele rõhutakse. Aga sellisest kiirustamisest ei saa küll aru või on jälle kellelgi lihtsalt liiga palju vaba aega ja mõtleb välja tobedaid kuulutusi.

elu nagu multifilmis
Kasutaja avatar

PostitusPostitas multix » 07 Apr 2005 10:45

Huvitav, kui paberitega pruuti otsitakse, kas siis on ka poisil paberid ja näitused jne korras, 13 kuust ju eriti ei kontrollita, seega ei küsigi, kuis tervise uuringutega. Vähemasti mulle üteldi, et saage enne ikka täiskasvanuks, küll siis jõuate uurida.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alice » 07 Apr 2005 11:16

PiretR kirjutas:Jah, ja selleks peakski see "hinnakahvel" täiesti nähtaval kohal tõuühingu leheküljel üleval olema.

Soome Airedale'i terjerite tõuühingu kodukal on väljas tõuühingu poolt soovitatav hind. Minu meelest on see väga mõistlik, sest see annab inimesele võimaluse võrrelda, millise hinnaga ta iseendale koera soetab. Ja ühtlasi teab ta tähelepanu pöörata põhjustele, miks on ühel või teisel kutsikal keskmisest kõrgem või madalam hind.

& Karusnahad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Snowblind » 07 Apr 2005 17:26

Selle pisikavaleri omanikud hakkavad mõnusat vatti saama oma koerale pruutide otsimisega, kui nad tõesti üritavad seda kargutamist pruutidega lahendada. Kuidas see siis käima hakkab nüüd? Et paned plikad rivvi ja koer kargab, kuni ära väsib ja magab ülejäänud kuupäeva? Kui järgmine päev jälle pisipoisil kange tahtmine peal siis jälle sama asi või? Ja isu aina kasvab ja kutt läheb järjesti isasemaks ja pere saab järjest paremini dresseeritud ja varsti võtavad endale veel karja emaseid, sest "ei kannata ju oodata, kuni mõni pruut helistab." Ja omanikud muudkui hiilivad seinaääri mööda ja söövad salaja, kui koer magab, sest koer on nii isane, nii isane ja pruute nii vähe, nii vähe... :evil: :irw:
If you´re not having fun, you´re not doing it right

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 07 Apr 2005 22:00

Ma loodan kõigest hingest, et cavalieride kasvatajad ehk siis keegi TÜ-t või siis ka antud koera kasvataja on kuulutuses toodud kontaktidel ühendust võtnud koera omanikuga ja pisut aju selgitanud.
Minu meelest on siin pigem tegu kasvataja-poolse töö kas just tegemata jätmisega, aga lohakusega siiski.
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Kavaleribande ja valge pätakas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Rocco » 07 Apr 2005 23:46

airepiret kirjutas:Ma loodan kõigest hingest, et cavalieride kasvatajad ehk siis keegi TÜ-t või siis ka antud koera kasvataja on kuulutuses toodud kontaktidel ühendust võtnud koera omanikuga ja pisut aju selgitanud.
Minu meelest on siin pigem tegu kasvataja-poolse töö kas just tegemata jätmisega, aga lohakusega siiski.

Jah, muidugi kirjutasin kohe, aga...kas kohale jõuab, mida kirjutasin või kas inimene ei solvu, seda ei tea ju ette...
Õige aeg neid asju seletada on selle inimese puhul ilmselt küll mööda lastud. Eks näe, kas annab veel asja parandada...

(ei ole ise selle koera kasvataja, ei tea ka hetkel, kes on, kahjuks...)
Crazy world...

elu nagu multifilmis
Kasutaja avatar

PostitusPostitas multix » 08 Apr 2005 11:06

Tegelikult, esialgu ei ole ju midagi toimunud, kui emast ei leita, jääb asi katki. Ehk keegi lihtsalt ei tea täpselt, kuis see paaritustava täpselt on, et kes kellelt käppa palub ja siis mõtles, et ehk on nii õige?

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 29 Juul 2006 17:16

Täna küsis ka üks naine ühe tüdruku süles istuva cavalieri kutsika hinda.
Tüdrukud, abivalmid, kohe ütlesid, et paberiteta maksab 2000.- ( :o ) ja paberitega kutsika hinda ma ei kuulnud. Naine vaatas ka natukene imelikult ja läks edasi.
Ja reklaam paberiteta kutsikatele jätkub :!:

Kavaleribande ja valge pätakas
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Rocco » 30 Juul 2006 22:29

Oi, mis vana teema!
Aga...
See oli nüüd üks väheseid sedasorti lugusid vist, kuhu saab lõpetuseks kirjutada - lõpp hea-kõik hea!
Selgituseks niipalju, et peagi peale pruudiotsimise kuulutusi tekkisisd hoopis müügikuulutused ja sai siis inimesele kirjutatud... Ei solvunud, ei reageerinud imelikult ja nüüd on cavalieripoiss juba mullusügisest saadik uues ja supertoredas kodus!
Ikka tasub olla tubli ja kirjutada, kui tundub, et saab ehk natukenegi oma leemiktõu kutsat aidata - kasvõi üks õnneliku lõpuga lugu on seda väärt...

Mu meelest võiks SELLE teema lukku panna :roll:
Kui kellelgi midagi uut öelda, siis võiks vast uues teemas?
Crazy world...

Eelmine

Mine Seadused, eetika 2004 - 2005

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline