agressiivne koer

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 10 Dets 2005 11:38

Petal, kui vana koer oli kui trennis hakkasite käima ?

Morgan ja mastifid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas petal » 10 Dets 2005 13:50

carmenv kirjutas:Petal, kui vana koer oli kui trennis hakkasite käima ?

Hm, natuke noorem kui praegu :P (praeguseks oleme kaks korda käinud ning esimest korda käisime selle aasta 2. detsembril).

Kasutaja avatar

PostitusPostitas rebane » 10 Dets 2005 20:27

Lihtsalt treeningmeetodite vaheldusrikkusest rääkimiseks....

mina kasutan koerale palli loopimist tema keskendumise ja kontakti parandamiseks..... töötab

Valida tuleb SOBIV treener. Antud koera puhul soovitan samuti Allat
[img:35:31]http://www.koertekoda.ee/kirke/yksikud/fuchs.gif[/img]

Külaline

PostitusPostitas Külaline » 27 Dets 2005 18:55

Minu mäletamist mööda väitis Sirje, et pallimäng süvendab koeral stressi. Agressiivsust mu meelest küll mitte, pallimäng põhineb ikka saagiinstinktil.
Ka mulle soovitati rohkem otsimismänge, aga vähemalt minu koer läheb selle peale täpselt sama pöördesse, kui lihtsalt palli järgi joostes.
Mis puutub treeneritesse, siis mina eelistan Allat – olen ise mõlema juures käinud.
Alla on just probleemkoertele spetsialiseerunud koolitaja. Aga eks see ole maitse asi, milline treener meeldib.

PostitusPostitas Eifela » 28 Dets 2005 10:37

Anonymous kirjutas:Minu mäletamist mööda väitis Sirje, et pallimäng süvendab koeral stressi. Agressiivsust mu meelest küll mitte, pallimäng põhineb ikka saagiinstinktil.

Kas siis kõikidel koertel kes töötavad pallile, süvendatakse stressi? Kas stressis koer töötab paremini? Kas koera koolitamisel peab siis tekitama koerale stressi, et ta paremini töötaks?
Seletage targemad see asi lahti?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas maris » 28 Dets 2005 10:58

Kui koer muud liikumist ei saagi, kui ainult päevast päeva palli järele jooksmine, siis võib muidugi stress tekkida.

Kui palliga premeeritakse, siis peab koer preemia saamiseks ikka ka muud tegema, kui ainult palli järele liduma ;).
Koer autos? Meil ka! Sakste koerad sõidavad turvaliselt Variocage puuris.

Külaline

PostitusPostitas Külaline » 29 Dets 2005 16:46

Mõte oli vist see, et noore aktiivse koera ajab pallimäng veel rohkem keema ja süvendab stressi. Mida ta siis hiljem aias kaevetöödega maandab. :-)
Minu peni on ka pallile välja õpetatud, see lihtsalt sobib talle kõige paremini. Kuigi soovitatakse (näit. Wahlström) töötada ka ilma palli või nutsuta, et koer töötaks lihtsalt peremehele, mitte mänguasjale.
Proovisin niisama mängida, koer on algul väga rõõmus, aga siis hakkab meeleheitlikult maast mingitki pulgakest otsima - et mängime siis neid lemmikmänge ka!

Anonymous

PostitusPostitas Anonymous » 29 Dets 2005 18:19

Meie Celly on natuke vanem kui 2 aastane.varsti 3-aastane,aga ka tema on kergelt agressiivne.Mitte küll väga hullusti,aga kui keegi näiteks aia taga on ja tahab sisse tulla(ehk siis mõni külaline),siis koer võib tõesti kallale tulla.Mina olen oma sõpradega muidugi nii teinud,et võtan jalutusrihma ja lähen jalutan koeraga väljaspoool aeda ja võtan oma sõbra kaasa.Koer armastab jalutada ja üldiselt väljaspool aeda eriti kuri ei ole.Ja kui väike jalutusring sõbra ja koeraga on tehtud,siis võib sõber tulla aeda ja koeral ei ole sooja ega külma.ja nii teen ma paar korda ja varsti võib see sama sõber,kes paar päeva tagasi koerale täielik vaenlane oli, nüüd aeda sisse tulla ja koer on ainult suur sõber.Muidugi ei salli ta suuri mehi ja naljakalt kõndivaid inimesi,laste juurde pole siiani lasknud teda ja igaksjuhuks ei lase ka.

Aga Celly mängib samasuguseid pallimänge ,et viskad talle ja tema toob ja muidugi jookseb ta sellega 10 ringi ümber hoovi ja ma ei vaevugi seda enda kätte võtma.Ma otsin uue mänguasja ja viskan seda talle.Kunagi vanasti mängisime sellist asja sõbrannadega,et keegi hoiab koera kinni ja samalajal jooksen mina kuhugi peitu.ja koer otsis paaniliselt :)

Eelmine

Mine Käitumine, koolitus 2004 - 2005

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist