hulkuvad koerad

võimalus midagi head ära teha

hulkuvad koerad

PostitusPostitas egle76 » 03 Nov 2016 12:03

Ma olen juba pikemat aega püüdnud leida lahendust ühe südametu inimese sooritatud teo tagajärgedele, kuid ei ole kuhugi jõudnud. Nimelt pani keegi Laekvere vallas metsa vahele maha emase koera. Nüüd on koer hulkumas ja koos temaga ka kutsikad. Mure selles, et me ei saa neid kuidagi kätte. Nad ei anna ennast näolegi. Kusagilt kaugelt näeme ja kadunud nad juba ongi. Oleksime nad saanud toimetada varjupaika, kuid kuidas seda teha. Koerte liikumistrajektoor on väga suur ja ei tea enam midagi teha. Siin kindlasti on toredaid inimesi ja teadjamaid. Palun aidake. Kui saaks kätte selle koera hülgaja - siis tal saab olema väga-väga-väga jube. Oleme püüdnud koertele süüa panna, et meelitada neid ühe kohapeale sööma, kuid see ei õnnestunud. Samuti oleme proovinud toiduga anda rahusteid, need ei mõjunud samuti nii, et oleks need koerad kätte saanud. :kurp:
Minu mure on just selles, kuidas oleks võimalik need koerad elusalt ikka kätte saada ja ilma neid kahjustamata. Kas see on kuidagi võimalik. Palun aidake!!! :kurp: :kurp:

Mine Loomade ja looduse kaitsmine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline