Topeltkonto?

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada
Kaks "blondiini"
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2005 16:25
Asukoht: Ära

Topeltkonto?

PostitusPostitas Ermelyn » 16 Jaan 2006 04:02

Lihtsalt selline loll probleem kerkis üles. Et kui minuga samast arvutist teeb minu elukaaslane omale konto, kas siis on tegu topeltkontoga? Kas see kustutatakse? Meil mõlemal on koeramises palju õppida, aga alati pole mind, kes sisse logiks ja targad kohad ette söödaks. Ja kui ta kuskil tahaks sõna võtta, siis peetaks mind varsti skisoks, kes imelikke postitusi teeb - kord nii- kord naasuguseid :irw:
Pealegi leidis ta peale varjuka juures toimunut, et siin on liiga vähe mehi! Nii et siis rääkige palun välja, millised on võimalused.
Varem tuntud kui Kati ja Milli.

Postitusi: 289
Liitunud: 20 Jaan 2005 21:37
Asukoht: Tartu

Re: Topeltkonto?

PostitusPostitas sander » 16 Jaan 2006 04:28

Kati ja Milli kirjutas:Lihtsalt selline loll probleem kerkis üles. Et kui minuga samast arvutist teeb minu elukaaslane omale konto, kas siis on tegu topeltkontoga? Kas see kustutatakse? Meil mõlemal on koeramises palju õppida, aga alati pole mind, kes sisse logiks ja targad kohad ette söödaks. Ja kui ta kuskil tahaks sõna võtta, siis peetaks mind varsti skisoks, kes imelikke postitusi teeb - kord nii- kord naasuguseid :irw:
Pealegi leidis ta peale varjuka juures toimunut, et siin on liiga vähe mehi! Nii et siis rääkige palun välja, millised on võimalused.


Mina ja chillipi kasutame suures osas samast arvutist koertekoda, tõsi küll omaette brauseritest. Vähemalt siiani ei ole mind chillipi klooniks veel peetud ega ära kustutatud.

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar
Postitusi: 7261
Liitunud: 17 Aug 2004 17:49
Asukoht: Tartu, Tammelinn

PostitusPostitas Kirke » 16 Jaan 2006 10:09

Tegelikult on meil peale chilipi ja sanderi ka teistsugused suhtkoht ühisarvutilikud kooslused siin täitsa esindatud.
Päris mitu elukaaslaste/abikaasade paari on. Ja ei ole kellelgi pähe tulnud veel Looma kõrvalt Taime minna kustutama või Mondori kõrvalt Habemega Mondorit - need lihtsalt mitte ainsate, vaid esimeste pähejuhtuvate näidetena toodud :) , aga ehk julgustab Su elukaaslast täitsa iseseisvat kontot tegema. Ja kõik habemega ja mittehabemega meeshinged on koeranduse feminiinsusesse kalduvas maailmas alati väga teretulnud.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline