Kutsikas pissib igale poole....

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada

Kutsikas pissib igale poole....

PostitusPostitas punahuulrex » 17 Veebr 2015 18:22

Meil on kutsikas juba olnud 2 kuud, nüüdseks on 4 kuune ja oli juba peaaegu täitsa tubli. Pissis sinna kus oli need lapid(ajalehed) maas kuhu saab oma häda teha ja siis kui õue sai tegi omad muud hädad ka ära ilusasti. Kõik tundus nii normaalne et oleme nii tublid ja saame hakkama kutsika kasvatamisega :) et nüüd peaks olema lihtsam aga kus sa sellega .....Nüüd siis tagasi pööre..... :| hakkas tema nüüd pissima igale poole toas. Käib sööb, ja siis kõndides pissib. Olin pahane ta peale ja pahandasin ja pistsin ka nina pissi sisse nii nagu mulle on öeldud et siis pidavat õppima -pärast pahandamist rahunesime koos kutskaga maha. Süda tilkus verd et äkki olin liiga karm temaga. Sai siis asjad korda, käis ilusasti jälle omas kohas kuhu on lubatud ....ja Taas hakkas asi pihta.
Küsimus siis selleine, kas ta nüüdseks siis äkki kardab mind,et nii teeb? Mida ma peksin tegema et taas normaalne oleks. Muidu ta nii nunnuke ja armsake ja tubli, aga just see pissime. Või äkki mingi viga küljes.... no homme lähen looma arstile nagunii siis sealt saan ka kindlasti infot. :ahoi:

Kasutaja avatar

Re: Kutsikas pissib igale poole....

PostitusPostitas karvik » 18 Veebr 2015 01:10

Kui pissib tihti, kükitab kaua ja välja tuleb vähe, siis on ilmselt põiepõletik. Sellele saate arstilt vastuse. Kui see on välistatud, siis peab muid põhjuseid otsima hakkama. Äkki toas palav ja koer joob palju? Toimub see kas mängimise ajal, kui kutsikas on aktiivne või võib täiesti rahulikult ka minna ja mujale pissida? Nina ei ole mõtet pissi sisse pista, pissimise ajal parem kratist kinni võtta ja õigesse kohta panna ja siis kiita. Ausalt öeldes mina enda viimase koeraga ei pingutanud ÜLDSE ei mingi karistamise ega õpetamisega, lõpetas täiesti ise pissimise ära, st algul vähendas kohti kuhu pissimas käis (mul olid kolmes toas lapid) kuni kõige kaugemani oma peamiselt elukohast ja siis lõpetas täiesti ära.
29.06.2001-24.11.2008
07.02.2003-07.07.2013

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist