Oskab keegi öelda, kuidas koertekodas kasutajat kustutada?

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada

Oskab keegi öelda, kuidas koertekodas kasutajat kustutada?

PostitusPostitas Demi » 01 Mär 2012 21:07

Et mul siis selline mure, kuidas saaks kustutada kasutajat koertekodas, et ma alles registreerisin siia, aga ei paku lihtsalt see koht huvi.. :? . Arvasin, et siin on põnev ja lahe, huvitav. AGa paraku ma seda ei näe väga ja oskab keegi öelda, kuidas SIIT KASUTAJAT KUSTUTADA !???

PostitusPostitas irisbert » 01 Mär 2012 21:10

kirjuta adminnidele.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 01 Mär 2012 21:32

Et nagu täna liitusid, tegid ühe teema, kuhu 20 minuti jooksul ei olnud keegi vastanud ja seetõttu on siin igav? :P Minikoerte omanikke ei ole siin jah kahjuks palju ja need vähesedki ei ole eriti aktiivsed, kui sa lootsid kiirelt oma tõu fänne leida, kellega suhelda.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 01 Mär 2012 21:34

Ise kasutaja oma kontot kustutada ei saa. Kui koht on on igav, siis pole muidugi mõtet siin kannatada, vaid on parem kohe minna põnevamatesse kohtadesse. Küll siis ka adminnid konto kustutamise eest hoolt kannavad.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

PostitusPostitas Eveon » 01 Mär 2012 21:39

Kas adminnidel on siis nii raske inimesele ütelda, et praegu ongi natuke igav ja vaikne aeg.
Kõik ju teavad, et peale palgapäeva läheb siis lahti nagu alati, tants, trall ja tagaajamine. Tasuta õhupalle jagatakse ka.
Noor inimene peab lihtsalt natuke kannatlikum olema ja adminnid ka rohkem inimestega rääkima.
:hups:

PostitusPostitas Demi » 01 Mär 2012 21:40

[quote="Maiemaie"]Ise kasutaja oma kontot kustutada ei saa. Kui koht on on igav, siis pole muidugi mõtet siin kannatada, vaid on parem kohe minna põnevamatesse kohtadesse. Küll siis ka adminnid konto kustutamise eest hoolt kannavad.[/quote]

Et siis nagu mina sellest kustutamisest muret ei pea siis tundma jah? Adminnid siis vaatavad, kuidas mu kasutaja kustutavad? :)

PostitusPostitas Demi » 01 Mär 2012 21:43

[quote="Eveon"]Kas adminnidel on siis nii raske inimesele ütelda, et praegu ongi natuke igav ja vaikne aeg.
Kõik ju teavad, et peale palgapäeva läheb siis lahti nagu alati, tants, trall ja tagaajamine. Tasuta õhupalle jagatakse ka.
Noor inimene peab lihtsalt natuke kannatlikum olema ja adminnid ka rohkem inimestega rääkima.
:hups:[/quote]

Aga kas siis mina võin rahulik olla ja oodata, mil mu kasutaja kustutatakse, kas siis saadetakse mulle meilile kiri või kuidas see asi käib? Kui keegi veel oskab mind aidata, et nimelt kaua see UMBES aega võtaks?

& Maya ja Villu
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lyan » 01 Mär 2012 21:50

Kas see konto siin küsib leiba või raha, et selle kustutamisega nii kiire on?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 01 Mär 2012 22:06

Kas see mitte nii ei käinud, et pool aastat ei ole sisse loginud, siis kustutatakse/kustub? Postitused jäävad alles, aga konto enam aktiivne ei ole. Oli nii?

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 01 Mär 2012 22:22

Kui konto alt on tehtud postitusi, siis seda kontot ei kustutata. Kustutakase need kontod, mis on tehtud, aga milliste alt ei ole kordagi sisse logitud viimase 6 kuu jooksul.

Ja kirbuturu jaoks tõesti väga alamfoorumikohane teema - ma saaks aru, kui konto oleks müüki pandud :P
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline