Vanusepiirang

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada
borderi-plika Sanna & segavereline Nella
Kasutaja avatar

Vanusepiirang

PostitusPostitas Tuuli V » 12 Mär 2011 17:56

Mul tekkis küsimus, et kas koertekojas on vanusepiirang?

& piiritu loomaarmastus
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lammaz » 12 Mär 2011 18:27

Ei ole minu teada.

Moded parandavad, kui valesti ütlesin..
Ma hoolivat koertest rohkem kui inimestest..

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 12 Mär 2011 18:34

Mängureeglid kirjutas:
  • Koertekoda on eelkõige täiskasvanuliku mõttelaadiga koeraharrastusfoorum; lapsed ja lapsemeelsed on teretulnud, kuid nad peavad arvestama täiskasvanute seatud reeglitega. Iga foorumi kasutaja vastutab oma sõnade eest ainuisikuliselt.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tuuli V » 12 Mär 2011 18:48

Kirke kirjutas:
Mängureeglid kirjutas:
  • Koertekoda on eelkõige täiskasvanuliku mõttelaadiga koeraharrastusfoorum; lapsed ja lapsemeelsed on teretulnud, kuid nad peavad arvestama täiskasvanute seatud reeglitega. Iga foorumi kasutaja vastutab oma sõnade eest ainuisikuliselt.

Et siis kindlat piirangut pole :roll: .

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 12 Mär 2011 23:19

Ei. Ja kas peaks? Aastate jooksul on algselt lahmivatest ja maailmaparandavatest jõmpsikatest tegelikult kojas kasvanud täiesti kenad ja tõsised koerainimesed - aga jah, eks see ole ka suuresti selles kasvavas kinni - kes tahab õppida ja kes ei taha :)
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tuuli V » 13 Mär 2011 11:47

Mina arvan, et mingi piirang võiks siiski olla, kuna osad pisikesed ei jaga siin foorumis ei ööd ega mütsi :hups:.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kristala » 13 Mär 2011 11:54

Tuuli V kirjutas:Mina arvan, et mingi piirang võiks siiski olla, kuna osad pisikesed ei jaga siin foorumis ei ööd ega mütsi :hups:.
Ma pole küll siin viimasel ajal kohanud kedagi väikest, kes mingit pada ajab. Üks, kes meelde tuleb, räägib oma ea kohta täiesti asjalikku juttu.
Meie elu on selline nagu meie mõtted. Marcus Aurelius

Kasutaja avatar

PostitusPostitas siimsusi » 13 Mär 2011 17:48

Tuuli V kirjutas:Mina arvan, et mingi piirang võiks siiski olla, kuna osad pisikesed ei jaga siin foorumis ei ööd ega mütsi :hups:.

Ikka on inimesi, kes jagavad matsu ja neid, kes ei jaga. See ei sõltu vanusest :D

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 15 Mär 2011 00:29

Eks piirang ole seal, kes suudab kirjutada ja kes mitte. Ja päris udujutuajajatega saab ju ka mõne vestluse privas maha pidada :)
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 15 Mär 2011 09:20

Meie kõige noorem kirjutaja oli vist mingi 6 aastane? Kahjuks pole teda siin enam mõned aastad näha olnud - padukoerainimene, vahva väike vapper tirts. Üks 12 aastane kirjutab (- ta nüüd on juba vist miski 13-14) meil siin nii, et kui mulle ta vanus teada sai, käis mu lõug kolks vastu klaverit - nii küpsed ja asjalikud jutud.

Ja ausalt - AP mainitud enesekindlatest ja pisut enesekesksetest, aga ka tagasihoidlikumatest tibinatest on nii mõnelgi korral kasvanud (tahaks öelda, et tänu koja kaasaaitamisele, aga nii uhkeks nüüd ka ei saa minna) väga ja väga asjalikud noored koerainimesed - mõned neist on isegi loomaarstideks õppinud/õppimas.

Ja meil on (kindlasti vaatamata mõningale protestimõminale kojast - aga kõik ei saagi kõigile meeldida) päris hea adminide/modede naiskond, kes mõningatele omavahelistele vaidlustele vaatamata (või võibolla just tänu sellele) üsna ühtne löögijõud on, kui vaja mingeid kojajamasid lahendada.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas liisubertha » 15 Mär 2011 09:33

Igasugused vanusepiirangud on internetis täiesti mõttetud. Seni kuni oma isikut ei pea kinnitama läbi panga või sisse logima ID-kaardi abil, võin end kasvõi 60 aastaseks kirjutada ja eks tõesta, et see nii ei ole.
Lisaks, miks peaks asjaliku infot noore koerahuvilise eest peitma? Miks ei või noored, kasvõi 6aastased lapsed, lugeda ja õppida pika kogemusega koerajate postitustest? Sageli need noored jagavad saadud infot ka oma vanematega, kes ise seda infot otsida ei viitsi.

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 15 Mär 2011 23:22

Ei ole mõtet ennast valetada selleks, kes sa ei ole :) Varem või hiljem on suurem osa ikka valetamisega vahele jäänud. Eesti on väga väike.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline