Piltide väiksemaks tegemise juhend

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada
Kasutaja avatar

PostitusPostitas PiretR » 15 Mär 2005 14:15

Album on hea ja tore asi. Aga kui kasutaja on selles arvutipildiasjanduses tume nagu Aafrika öö, siis kasutada seda ikka ei saa. Palun arvutiteadlikumatel kodanikel minusugusele põmmpeale selgeks teha, kuidas ma saan need pildid nii pisikeseks teha, et album nad vastu võtaks. Ja palun puust ja punaseks ja vilistama ka panna. Ärge palun kirjutage nendes kolmetähelistes lühendites, millest see arvutiasjandus kubiseb, pliis. Ma oskan fotokal vajutada ainult nuppu ja siis vastavalt tootja poolt antud kasutusjuhendile pildid oma arvutisse imeda... :oops:
Naerata, sest homme on veel hullem...

Collie´dega koll-adminn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mesike » 15 Mär 2005 17:01

No ma üritaks siis blondidele seletada, kuigi ise kah blond, nii et mine tea mis sest seletusest välja tuleb.
Kõiksepealt siis tuleks pildid väiksemaks saada (kui nad juba enne pole). Kui sa muidu aru ei saa kas pilt on suur või väike, siis suurt pilti lihtsalt arvuti ei võta sinult albumisse vastu :P
Et kuidas siis saada pilte väiksemaks:
1.Teed lahti pildi mida soovid väiksemaks teha
2 Vajutad Save as et pilt uue nimega salvestada. Ilmub uus aken. Seal määrad kõigepealt ära kuhu sa oma uue tulevase pildi soovid salvestada.Save in siis selleks nupuks ja siis valid sobiva koha .Kui see tehtud siis sinna reale kus File name kirjutad oma uue tulevase faili nime. Ja siis vajutad Save.
3.Nüüd vaja pilt väiksemaks siis teha: vajutad üleval reas Image ja siis valid resize. Tuleb uus aken kus saab siis pildi suurust muuta. Microsoft Photo Editoris on igatahes asi nii, et kui muuta ühte suurust (kas laiust või kõrgust) siis automaatselt teine kohandub sellele. Mina olen albumisse siis pannud pildid suurusega 600X450. Edasi vajutad ok.Ja asi moos.
Nüüd tuleb sul edasi kotta tulla ja oma isklikku albumisse minna.Kui oled juba albumi s siis seal vajutad Upload pic.Edasine kõik juba eesti keeles.
Julget tegutsemist.
Selline seletus siis linnulennult, loodetavasti kellegile on ikka abiks.
[img:200:18]http://www.hot.ee/mesike/mesike_signatuur.gif[/img]

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline