SÕNUMID??? Appi??

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada
Kasutaja avatar

SÕNUMID??? Appi??

PostitusPostitas oshanamehs » 12 Mär 2005 18:15

Nimelt saan juba kahe päeva jooksul teise teate e-mailile et mulle on saabunud uus sõnum. Vaatn siia - uusi sõnumeid pole. Miimati saabunud on ikka too sama vama sõnum mis juba nädalajagu tagasi tuli...

Mis lahti? Miks ma oma sõnumeid ei näe või on tegemist mingi serveri viperusega mis need teated kogemata mulle saadab vaatamata sellele er keegi minu kirjasõber olla ei tahagi... :?

& Maya ja Villu
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lyan » 12 Mär 2005 18:18

olen sama asja tähele pannud, et teatele ei vasta alati sõnum!

Kurgiface & Ilus Loom
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aet » 12 Mär 2005 20:37

Kojas saab minu teada enda poolt saadetud kirju teisele kojalisele katkestada enne seda, kui need on läbi loetud. Nii et te olete saanud kirja, tulnud on teade aga enne kui läbi olete lugenud on see saatja poolt katkestatud. Vähemalt suuremas osas foorumitest saab küll nii teha.
:auu:
"Puppy flats look like baby spiders!" -Riitta Liisa Lehtonen

Kasutaja avatar

PostitusPostitas oshanamehs » 12 Mär 2005 20:49

hmmm... mis on selliste sõnumite mõte kui sa saates päris kindel pole et seda ikka saata tahad... :roll: ?????

Mr Mouz ja afgaanid-salukid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Al Khabara » 12 Mär 2005 21:04

mina olen niimoodi katkestanud korra, oli vist nii - outboxis oli see kiri, ja minu puhul oli mõte selles et inimene samal ajal helistas mulle nii et kustutasin kirja sealt outboxist, aga ega ma kindel ka pole et see nüüd ikka nii oli et see saatama jäi sellega.
ei pööranud sellele lihtsalt erilist tähelepanu.

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 12 Mär 2005 23:06

Kuna foorumipost on suht aeglane siiski, siis võib juhtuda tõesti nii nagu Al Khabara kirjutas, et telefonikõne või msn või kasvõi uus mõte tuleb enne, kui kirjutatu Outboxist välja läheb, ehk siis kirja Saaja kirja avab.

Ja siis juhtub just Aedu kirjeldatud viisil. Aga selle pärast ei pea väga muret tundma. Kui kontaktisoov on tõsine, küll siis ikka see võimalus leitakse. :)
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Kurgiface & Ilus Loom
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aet » 12 Mär 2005 23:07

oshanamehs kirjutas:hmmm... mis on selliste sõnumite mõte kui sa saates päris kindel pole et seda ikka saata tahad... :roll: ?????

A la 'vaja laenata puuri' ja 5 sekundit hiljem keegi teine teatab, et saab laenata. Stsenaariume lõputult.
"Puppy flats look like baby spiders!" -Riitta Liisa Lehtonen

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dogman » 12 Mär 2005 23:07

Te olete õigel teel..

Kui saadate eraka, siis saab inimene kohe maili ja kui te nüüd otsustate outboxist kirja kustutada, siis juhtubki nii, et inimene läheb vaatama ja kirja polegi. Viisakam oleks tegelt sellisel juhul vist lihtsalt uus kiri saata, et oi, ei tahagi enam midagi vms :)

Mr Mouz ja afgaanid-salukid
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Al Khabara » 12 Mär 2005 23:27

ja veel üks stsenaarium tuli meelde, kui näitab et postkast hakkab täis saama siis automaatselt ju tekib tahtmine outboxist või saadetud kirjade kaustast kõik ära kustutada, vahel kogemata ka, ise olen ka niimoodi korra outboxi kogemata tühjendanud....

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 12 Mär 2005 23:45

Muide - täis saavast postkastist.
Et tegelikult on nii, et ega siin üle ääre ikka ajama ei hakkagi - lihtsalt vanuselt kõige vanemad postitused kustuvad ära. Niiet tuleb tähele panna, et midagi olulist kogemata selle nahka ei läheks ja õigel ajal Salvestatud postkasti tõsta.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline