koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada
& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 23 Okt 2008 17:30

karvik kirjutas:Tegelikult on mul mingi jama nende avataridega, kui pilt saada sobivasse suurusesse, siis on ta kas nii väike, või nii udune, et hirm vaadata.

Kodaline Karvik võtab end kätte ja saadab soovitud pildi maie ätt koertekoda.net peale ja ma aitan pildi õigesse suurusesse saada :P
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 23 Okt 2008 18:18

Maiemaie kirjutas:
karvik kirjutas:Tegelikult on mul mingi jama nende avataridega, kui pilt saada sobivasse suurusesse, siis on ta kas nii väike, või nii udune, et hirm vaadata.

Kodaline Karvik võtab end kätte ja saadab soovitud pildi maie ätt koertekoda.net peale ja ma aitan pildi õigesse suurusesse saada :P

Mul ei ole nende õigesse suurusesse saamisega probleemi, vaid sellega, mis neist seejärel järgi jääb. Imeväikesed udukogud, noh. :? Õigemini vana fotokaga tehtud pildid näevad normaalsed välja, aga uuega... No kuhu selline käkerdis kõlbab oma sobilikus alla 10 kb-d suuruses? [IMG:48:75]http://i226.photobucket.com/albums/dd101/tindik/pp.jpg[/img]

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 23 Okt 2008 19:54

karvik kirjutas:
Maiemaie kirjutas:

Mul ei ole nende õigesse suurusesse saamisega probleemi, vaid sellega, mis neist seejärel järgi jääb. Imeväikesed udukogud, noh. :? Õigemini vana fotokaga tehtud pildid näevad normaalsed välja, aga uuega... No kuhu selline käkerdis kõlbab oma sobilikus alla 10 kb-d suuruses? [IMG:48:75]http://i226.photobucket.com/albums/dd101/tindik/pp.jpg[/img]

Vaatamata näidispildile pakun välja, et äkitse ma võiks proovida :)
Võibolla tuleb lõpptulemus erinev. Kontrollisin Photoshopis: sinu pilt on umbes poole pisem pikslite arvu poolest, kui võiks olla. Kindlasti oleks tulemus parem. See, et ta peab 10 K jääma, see on juba salvestamise küsimus. Alati ei pea mitte pilte kõige kõrgema kvaliteediga salvestama, nubritega pisut mängides on võimalik ka selle suurusega pildist hea väikepilt saada. Palun saada mulle meilile natuke suurem pilt, millega saaksin proovida.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 23 Okt 2008 20:20

sinu pilt on umbes poole pisem pikslite arvu poolest, kui võiks olla.

Ma ausalt öeldes olen kasutanud piltide vähendamiseks kõikidest kättesaadavatest ainult ühte HP programmi, mille tehnikaga ostes kaasa sain ja selle järgi on pildi suurus just täpselt suti alla 10 kb. :roll: Pikslite arvu poolest on ta jah väiksem, kui 120x80, sest selles suuruses on ta umbes 16 kb-d.
Aga me teeme nüüd totaalset OT-d. :angel:
No eks ma saadan, saad ise mässata :P.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas fizy » 23 Okt 2008 20:44

üks leht kus saab pilte avatari mõõtu teha http://www.shrinkpictures.com/create-avatar/

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 23 Okt 2008 21:02

fizy kirjutas:üks leht kus saab pilte avatari mõõtu teha http://www.shrinkpictures.com/create-avatar/

Proovisin teha 120 piksliseks. Tulemus kolmes variandis :D

http://www.shrinkpictures.com/processed ... A_c1PM.jpg

http://www.shrinkpictures.com/processed ... A_c2PM.jpg

http://www.shrinkpictures.com/processed ... A_c3PM.jpg

Proovisin teistsuguse pildiga ja üks kolmest variandist isegi sobis, nii et asi vist konkreetses pildis. Õigemini tema lõigatuses. Tänud igatahes. Vaev ka minimaalne :P .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas fizy » 23 Okt 2008 22:15

ta jah annab kolme varianti kas keskelt lõigatud v ühest v teisest küljest lõigatud ;)

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 23 Okt 2008 22:16

Noh, pildihädalised: järgmine võib sappa võtta! :P Karvik ei saa kahjuks enam lõputut anonüümsust nautida.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 23 Okt 2008 22:21

Maiemaie kirjutas:Noh, pildihädalised: järgmine võib sappa võtta! :P Karvik ei saa kahjuks enam lõputut anonüümsust nautida.

Lähen avatari kustutama :nänä:

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 23 Okt 2008 22:25

Kui ära kustutad, panen sulle konna pildi. Seleta siis, et koerapidaja oled tegelt :P

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 23 Okt 2008 22:30

Maiemaie kirjutas:Kui ära kustutad, panen sulle konna pildi. Seleta siis, et koerapidaja oled tegelt :P

AHISTATAKSE!!!!!! :oih:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas poku » 23 Okt 2008 22:33

Karvik, sa oled nüüdsest avaliku elu tegelane, lepi sellega :nänä:

& üks eriti priske orav
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Indiana » 23 Okt 2008 22:34

avatripildist rääkides on minu subjektiivse arvamuse kohaselt karvikut iseloomustav pilt igati vinksvonks
Hulle on erinevaid

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 23 Okt 2008 22:38

karvik kirjutas:
Maiemaie kirjutas:Kui ära kustutad, panen sulle konna pildi. Seleta siis, et koerapidaja oled tegelt :P

AHISTATAKSE!!!!!! :oih:

Ära karda, küll Katleen sult hellalt ka pärisnime välja pressib. Siis riputame selle kojas bänneriks. Hakkab teine kohe seal üleval vilkuma roheliselt ja roosalt-

Kasutaja avatar

PostitusPostitas karvik » 23 Okt 2008 22:40

poku kirjutas:Karvik, sa oled nüüdsest avaliku elu tegelane, lepi sellega :nänä:

Eksju. Nüüdsest jalutan ainult öösiti. :P

Ära karda, küll Katleen sult hellalt ka pärisnime välja pressib. Siis riputame selle kojas bänneriks. Hakkab teine kohe seal üleval vilkuma roheliselt ja roosalt-

Katleen hakkab mind piinama? Pressima? APPIII!!!

Indiana kirjutas:
avatripildist rääkides on minu subjektiivse arvamuse kohaselt karvikut iseloomustav pilt igati vinksvonks

Karvu piisavalt? :P

ja loomaaed pagasis
Kasutaja avatar

PostitusPostitas luckydog » 24 Okt 2008 07:25

Just! Karvikul karvu piisavalt. Tubli. Väärib oma nime. :D

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 24 Okt 2008 07:58

Et see jutt päris lobaks ei jääks, siis lisan selle mõtteiva, mis KArvikuga rääkides privas:

mina kasutan avataride sobivasse suurusesse surumiseks Photoshoppi. Määran pildile Image size alt sobiva suuruse, maksimumi, mis siin Koda võimaldab pilti üles panna (max kõrgus 120 pixelit ja max laius 80).
Kontrollin, et pilt ei oleks liiga kribal- kui on mitu koera korraga peal, siis teinekord läheb pilt liiga segaseks.
Salvestan pildi Save for Web formaadis. Valin formaadi JPG, juhul kui ta juba enne ka seda ei olnud.
Save for Web võimaldab veel enne lõplikku salvestamist pildi kvaliteeti muuta- seal on levelid hig, low, medium jne. Avatari pildi jaoks piisab täiesti, kui kvaliteet on keskmine, ehk medium. Võib ka quality nupukest nihutada, seal on skaala 100-st 1-ni. Seal võib siis ka ise proovida, et mis mõõtu pilt jääb, kui näiteks 50-se qualityga salvestada.
Üldiselt saab medium valikuga ja 40 või 50 qualityga kena väikese pildi. Hetkel näha olev Karviku avatar kaalub 4 kilo (lubatu on 10).

Kasutaja avatar

PostitusPostitas katleen » 24 Okt 2008 11:03

No nii. Nüüd hirmutatakse minuga juba inimesi. 8)
I might be cruel heartless BITCH... but at least I'm GOOD at it!

Kasutaja avatar

PostitusPostitas maris » 24 Okt 2008 11:27

Katleen saab koduse ülesande kõik oma koerad (nii, et kõik äratuntavad on) ühele avatarile mahutada :porgand: .
Koer autos? Meil ka! Sakste koerad sõidavad turvaliselt Variocage puuris.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas maris » 24 Okt 2008 11:38

Edit: vol 1 võib olla fototöötlusprogramme kasutatud, vol 2 võiks ilma "liimimiseta" tehtud (tingimusel, et kutid sellega nõus on ja füüsilist kahju ei kaasne)
Koer autos? Meil ka! Sakste koerad sõidavad turvaliselt Variocage puuris.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bagi » 25 Okt 2008 18:11

Ahah! Katsetasin ka Maiemaie õpetuse järgi avatari pilti korrigeerida ning mõõtudesse suruda. Tundub, et töötas:)

Tänud!
Ärge kujutage ette et ma nii naiivne olen!

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 25 Okt 2008 20:56

PTV :)
Katleenile peaks küll ühe ekstra porgandi jagama, kuna tema algatatud teemast see avatariteema välja kasvas. Mitu kodalist endale juba ilusad avatarid saanud! :porgand:

35 kg headust ja 1 kg pirtsakust
Kasutaja avatar

PostitusPostitas belladonna » 09 Aug 2009 19:24

Olen avatari pilti muutnud, aga nüüd enam ei tule kuidagimoodi välja(kas asi minus või pildis), ehk keegi teadjam oskab aidata.
Pilt muidu: http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/2 ... 5c9768.jpg
Anna koerale kodu ja veidi armastust ja tema annab sulle oma südame igaveseks.
Kui juba, siis kaks kindlalt!!!

...ja pätakad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas annee » 09 Aug 2009 21:09

[img:80:106]http://i369.photobucket.com/albums/oo136/annee866/056100615c9768.jpg[/img]

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline