Probleem sisselogimisega

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada

Probleem sisselogimisega

PostitusPostitas taks » 13 Apr 2007 09:55

Teen lahti koertekoja esilehe, sisestan oma kasutaja ja parooli ning vajutan enter. Teoreetiliselt peaks ma nüüd korralikult olema sisse loginud. Aga vahel viskab uuesti avalehe ette - sisesta kasutaja ja parool lahtrid on ees, kuid sisseloginud kasutajate nimekirjas on mu nimi olemas, 'Logi välja' nupp on aktiivne ja ma näen, kas mul on uusi sõnumeid või mitte. Kui uuesti "sisse logida", siis uusi postitusi ma ei näe, justkui oleks neid lugenud.
Milles viga on? Minus või kojas..? :?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ex » 13 Apr 2007 09:58

Mul ka viimasel ajal nii. Aga kuna ma ise olen veits kohmu, siis panin selle enda süüks.
Inimesed, elame sõbralikult.

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 13 Apr 2007 09:58

Igasuguste kergemaliigiliste paranähtuste vastu on aidanud oma arvuti korrastamine. Lihtsaim neist on IE puhul Internet Options -> Browsing history -> Delete -> temporary files.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas irisjele » 13 Apr 2007 10:36

Minul on viimasel ajal nii just Firefoxiga ja teatud konkreetsetest arvutitest. IE-ga on korras. Vot hetkel ei mäleta, kas ma ajutisi faile olen kustutanud selle aja sees, mil see nähtus mind kimbutanud on. Aga selles Firefoxis, kus korralikult toimib, on küll ajutiste failide automaatne kustutamine peale pandud. No ma varsti kontrollin, kuidas teises kohas.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ex » 13 Apr 2007 11:07

Ja mina paraku ei saa üldse aru, millest eelpool juttu on. Aga omaenese tarkusest tundus mulle ka, et arvuti viga võib olla. Keegi peab ju süüdi olema. :irw:
Inimesed, elame sõbralikult.

PostitusPostitas taks » 13 Apr 2007 11:58

Mozilla Firefoxi kasutan muidu. Enne juhtus mõned üksikud korrad, siis mõtlesin, et ise olen tumba ja raudselt ainuke, kellel nii juhtub... :hups:

Lisa: Puhastasin kõik oma internteti failid ära jne, aga ikka sama jama. IE-d ei taha kasutada, mis edasi?

& mann Sherry

PostitusPostitas Veronts » 13 Apr 2007 21:10

Mul on niimoodi, et kui Firefoxiga siia lehele tulen siis logib automaatselt kohe sisse. Aga siis, kui IE siis ei tunne jälle ära ja pean parooli ning kasutajanime toksima. (olgugi ,et ma 10korda vähemalt olen IE avades pannud sinna kastikesse konksu, et jätku meelde parool ja kasutaja)

Sir Winston & lambad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas airepiret » 13 Apr 2007 21:21

See viimane on ilmselt seotud teatud piirangutega foorumisse regamisel.
Vähemalt ÜKS buldog peab majas olema.

Mr. Nii-Lahe, Porgand-Siia & Kauss-Täita

PostitusPostitas lõvi » 03 Juun 2008 01:09

Mul on ka nii, et ükskõik kust võõrast arvutist lähen, kus pole mul automaatset sisselogimist, ja pole vahet mis brauseriga, pean kaks korda sisse logima. Esimese korraga annab mu nime küll nimekirja, et olen nagu sees aga ei sõnumeid ega kasutajatele lubatud alafoorumeid ma ei näe. Selleks pean uuesti sisse logima - jube tüütu! Nagu iga kord testitaks, et kas sa oled ikka kindel, et sa tahad sinna minna... :roll: .

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mmkoha » 15 Jaan 2009 16:36

Registreerisin just värskelt ja ilmneb eelpool mainitud häire. Nõuab eranditult topelt sisselogimist. Kuna viibin foorumis harva, siis ei oma minu jaoks olulist tähtsust, aga tundub, et see juba pikemaajalisem probleem. Ühesõnaga - lihtsalt tüütu. :twisted:

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 15 Jaan 2009 17:44

Ikkagi tuleks selliste paranähtuste puhul kasutada interneti küpsiste ja temp failide kustutamist. Tihtipeale aitab.
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Eliise isiklik valvur Ronja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas aljasmets » 15 Jaan 2009 21:15

selline asi on minul siis kui login sisse Mozilla firefox-iga. Internet exploreriga pole sellist probleemi täheldanud.
Ta on alati sinuga, oled kurb on sinuga..
Oled õnnelik on ta sinuga..
Oled üksijäetud teiste inimeste poolt siis tema on sinuga...
Jah ta on KOER!!:)

mode
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dagris » 16 Jaan 2009 12:02

Mul on ka korduvalt sama jama olnud, erinevates arvutites, erinevate brauseirega (firefox, safari). Küpsiste kustutamine mind küll aidanud ei ole :roll: Selleks, et vahepeal kirjutatud kirju ikka näitaks, olen koja avanud lihtsalt uues tabis, kus näitab, et ma olen normaalselt sisse logitud ja kõik toimib.

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirke » 16 Jaan 2009 15:28

IEga pole probleemi ja küpsiste kustutamine aitab. Paraku - nagu ühes teises teemas ka praegu esil on, ei ole meil sellist patsiga poissi, kes koja kõikidele brauseritele ühtemoodi söödavaks teeks.
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

& santlaager
Kasutaja avatar

PostitusPostitas vaoni » 16 Jaan 2009 16:16

Kasutan eranditult Mozillat ja pole siiani ühtegi tehnilist laadi jama olnud. Küpsiseid ja muud sellist värki kustutan nagunii regulaarselt, sest mees käsib. :)

Vaoni sülitab nüüd igaks juhuks kolm korda üle õla.
“Ta ei ole tark koer. Tagaajamine tema moodi tähendab jänesele igavest elu ja kassile tohutu head nalja.” (E.W. Lucas)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Mellon Collie » 16 Jaan 2009 16:59

Mul nõuab ka viimased mõned nädalad topeltlogimist, kui väljaspool kodu tahan sisse logida. Mozillaga ei ole probleemi, IEga ainult. Tüütu on küll, aga teha ei ole ilmselt midagi...

...ja pätakad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas annee » 16 Jaan 2009 17:05

Hetkel kasutuses IE8 ja GoogleChrome - nendega pole probleeme olnud, küll oli probmeele aegajalt IE7ga aga küpsiste kustutamine vist aitas. :)

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 16 Jaan 2009 18:55

Kasutan tööjuures IE-d ja Mozillat, kodus Safarit, mitte ükski neist ei lase sellist topeltlogimist teha.
Mäletan, et mingi vanem arvuti oli küll tööjuures, mille puhul seda kunagi esines. Ehk on probleem selles, et masinas olev veebiprogramm tahaks värskendust saada ja arvuti ei otsi talle ise automaatselt uuemat versiooni peale?
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline