Foorumil peidetud olemine

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada
rotid & muud loomad
Kasutaja avatar
Postitusi: 4269
Liitunud: 24 Sept 2004 22:07
Asukoht: Tartu

Foorumil peidetud olemine

PostitusPostitas chilipi » 16 Dets 2004 16:59

Parandasin oma profiili ja panin tähele, et ei ole võimalust olla foorumil peidetuna. Miks? Postituse juurde läheb ju ikka ka peidetud kasutaja nimi. Teda lihtsalt pole seal üleval nimestikus, et kes foorumil on.

Äkki saaks selle koha profiilis üldse kuvamata jätta, et pole ka seda ühte valikut näha?

Mitte et ma ennast peita tahaks, aga tahaks uurida, miks nii otsustati.
Whippetid Eestis
Peres whippet, borzoi
Pilt

lömmnägudega admin
Kasutaja avatar
Postitusi: 7261
Liitunud: 17 Aug 2004 17:49
Asukoht: Tartu, Tammelinn

PostitusPostitas Kirke » 16 Dets 2004 17:15

Sellepärast, et me pürime siin üleüldise avalikkuse ja mittepriviligeerituse poole - vähemalt kodaliste hulgas.

Jah, on erinevaid põhjusi ja põhjendusi, miks peaks/võiks olla peidusolemise võimalus, kuid see asi sai kohe üsna alguses paika pandud. See on meie mängureegel - ja päris kindlasti on foorumeid, kus on peidusolek lubatud/võimaldatud. Meil see on lihtsalt nii - ja kes Adminni teated ning Mängureeglid läbi on lugenud, see oskab sellega enne regamist arvestada ka. :)

Samuti, nagu meil pole kodaliste eest ka mitte rohkem peidus olevaid foorumeid, kui 2: Prügikast, kuhu lähevad teemad, mis tundub, et on oma aja ära elanud, kuid mida veel siiski päris ära kustutada ei täi... siis n.ö. puhver oleviku ja kaduviku vahel.
Ja teine peidus foorum on Administratsioon - korralduslike küsimuste arutamiseks: kas teha juurde mõni uus foorum, register märkuste tegemise kohta (et mõni ei saaks endale tervet foorumi administratsiooni krae vahele), jms foorumis haldamise juures esile kerkivad probleemid.
Mõlemad on nähtavad nii adminnidele kui ka modedele - kuna meil siin teemakohaseid modesid ei ole, vaid on globaalmoded.

Vot. Teinekord on endalgi isu peal, et istuks peidus ja vaataks itsitades pealt, mis teised toimetavad, kuid ei. Kui on ühtmoodi, siis kõigile ühtmoodi. :D
Igal koeral peab olema kodu - aga igal kodul ei pea olema koera.

Kasutaja avatar
Postitusi: 2912
Liitunud: 17 Aug 2004 23:26
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas rebane » 16 Dets 2004 20:54

Mina ei näe peidus olemisel mõtet. Lugeda võid ju ka külalisena kui tahad. Ise olen seda kasutanud kui tulen korraks netti ja hoian mingil kindlal teemal silma peal - st viskan korraks pilgu peale, kuid ei kustuta teisi 'lugemata' märke.
Samas kui peidus olles postitad, siis ju igal juhul teistele teada, et olemas oled. Lisaks ka paljude mõtted, et mis pagan sul viga oled ja mida sul varjata. Ja mida ongi varjata? Lisaks kõigele on meist enamus hüüdnimede taga peidus.
[img:35:31]http://www.koertekoda.ee/kirke/yksikud/fuchs.gif[/img]

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline