Mis koht see on?

koht, kus saab Koertekoja kasutamise kohta nõu küsida ja käppa harjutada
admin
Kasutaja avatar

Mis koht see on?

PostitusPostitas ziil » 24 Nov 2004 20:18

Mis koht see on?
... mõeldud kodalistele kõikvõimalike küsimuste küsimiseks.

Miks?
... kuna Koda on SUUR ning sisaldab liiga palju informatsiooni nö tavainimesele korraga haaramiseks.

Kes vastab?
... reegel on, et küsija suu pihta ei lüüa. Seega vastata võivad kõik, kes viisakalt (nii viisakalt kui küsija kiri lubab) seda teha tahavad.

Keegi pole sündinud käppmeister. Foorumisse piltide ülespanemine, küsitluste tegemine jmt ei pruugi alati esimesel korral õnnestuda.
Head harjutamist!
:lehv:
KOER - minu hea tuju ametlik maaletooja

& paks orav Almera
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maiemaie » 21 Dets 2008 17:29

Seoses suure koristamise ja puhastamisega aasta lõpul on ühinenud foorumi osakesed
Infopunkt uustulnukatele, kui KKK ei anna vastust ja Proovikoda ning neist on saanud INFOPUNKT JA PROOVIKODA.

Kõik küsimused-vastused on kenasti üheskoos, saab nii vanadest teemadest abi otsida kui ka uusi küsimusi postitada.
Et küsimustele vastust ei tuleks mitte liiga kaugelt otsida, on see kohake avatud kohe Meie koerte teema vahetus läheduses.
Endiselt on alles vana hea pildipaneku harjutamise koht - head harjutamist ja ootame ilusaid pilte! :saba:
Mul ei ole mingit huumorimeelt. Mitte vähimatki. Seda on frenoloogiaga tõestatud.Mul on Nichtlachen-Keinwortzi sündroom, mida mingil arusaamatul põhjusel peetakse kahetsusväärseks vaevuseks. (T.Pratchett)

Mine Infopunkt ja proovikoda

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline