Sam's Field

kiida ja laida
kääbustaksid ning piraattaks
Kasutaja avatar

Sam's Field

PostitusPostitas kennelipiiga » 15 Apr 2013 20:38

Saku Suurhallis tutvusime uue koeratoiduga mille proovipakk mu koerale väga meeldis. Kas keegi on seda toitu ka pikemat aega enda koerale pakkunud? Koostisained tundusid küll väga ahvatlevad olevat.

PostitusPostitas Kollane » 15 Apr 2013 21:06

Kusjuures mulle tundub, et Profine on põhimõtteliselt sama toit, aga teise nimega.

Näiteks võrrelda Sam's Field Adult Medium ja Profine Adult Chicken and Potatoes, siis erinevused nende kahe vahel on minimaalsed.

PostitusPostitas alfarose » 18 Apr 2013 09:17

Ostsin samuti näituselt tuttava taksikese jaoks ühe paki prooviks.Siiani taks rõõmus,kõht korras ja ei sügele.Muidugi ta alles vähe seda toitu söönud,aga tema puhul on nii,et kui mingi toit eo sobi,siis on kohe kiiresti kõht lahti. Loodetavasti see sobivus jätkub ja saame selle toidu peale jääda.Ainus,mille kallal norida saaks,on see,et toit võiks pisut lahjem olla.Nimelt on taksike ülekaaluline ja perenaine ei suuda teda kuidagi dieedil hoida.Niisiis pole muud valikut,kui lahjemad toidud hankida,millest aga sugugi kõik ei taha talle sobida. :)
Koerad-minu õnne maaletoojad 365 päeva aastas.

iiri hundimurdjad ja saksa urukoerad
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maialiisa » 18 Apr 2013 09:54

Sam's Fieldil on olemas seenioride light toit. Minu 9 aastane, kes erinevatel toitudel on juurde võtnud kaalus ka minimaalse koguse juures, mida on võimalik anda, selle seeniortoiduga pole 2 nädala jooksul juurde võtnud, karv läigib ning tuju on hea. Ka kogust ei ole ma pidanud vähendama ning koeral ei teki näljatunnet ka kord päevas toitmisel. Ehk tasuks proovida selle paksukesele taksile sama toitu?

ja kollikvintett
Kasutaja avatar

PostitusPostitas memory » 18 Apr 2013 13:22

Olen kasutanud colliedele ja sheltidele umbes 6 kuud Sam´s Fieldi. Koertele maitseb väga, ka niru sööja ei pirtsuta. Köhud on korras ja kasukad läigivad.
Oleks kättesaadavus parem, jääksingi ilmselt selle toidu peale.

PostitusPostitas Cromit » 18 Apr 2013 15:10

memory kirjutas: Oleks kättesaadavus parem, jääksingi ilmselt selle toidu peale.

Kus seda müüakse?

kääbustaksid ning piraattaks
Kasutaja avatar

PostitusPostitas kennelipiiga » 18 Apr 2013 15:51

Hetkel VIST läbi neti saab seda toitu, http://www.facebook.com/petmarket.petmarket?fref=ts

Mingi aeg on neil plaanis laieneda Tallinnasse

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maialiisa » 18 Apr 2013 21:38

Jah, sama kaudu olen ostnud ka mina.

PostitusPostitas alfarose » 19 Apr 2013 08:48

Taksike sööb lõhe-kartuli toitu,sest tema ei talu teravilju.Söögi sees leiduvale maisile tal siiani reaktsioone ei ole. See teebki toitude otsimise talle raskeks.õnneks on tal isu (liigagi) hea ja pakutavad söögid lähevad kõik kenasti tema täitmatuse kõhtu. Proovin talle seda senior-toitu pakkuda ükskord,vaatab,mis saab... :)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dagmar1 » 22 Apr 2013 09:27

Oleme proovinud paar kuud nn. testkorras, kuna plaanisin ise seda toitu maale hakata tooma. Kortel olid kõhud pehmed ja väljaheite kogus tunduvalt suurem ja nii see asi katki jäigi.

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kairi » 24 Mai 2013 14:12

Nüüd saadaval ka koer.ee netipoes http://www.koer.ee/
Hurdad on lahedad!!!

PostitusPostitas alfarose » 27 Mai 2013 09:27

Niisiis,meie testimiskoer ülitundlik taksipreili sööb hea meelega ka lammas-riis toitu ja kõik on korras! Nii,et meie kamp ja mõned sõbrad jätkavad ka edaspidi selle söögiga. :)

Pipa&Fan
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elo&Fan » 26 Juul 2013 09:28

Palju te seda toitu annate, kas nagu teisigi krõbinaid? Mina ostsin kaks kotti Võitja näituselt. Andsin tavalise topsitäie. Siis vaatasin, et koerad on hirmus näljased ja Fan oli arstil käies kaalul ka kõvasti kaotanud. Nüüd olen kuu aega neile tavapärasega võrreldes topeltkoguse söötnud, aga eile Pipat kammides tundus ta käe all ehmatavalt kõhn. Ja koerad on ka kogu aeg näljased, Pipa on küll alati "tolmuimeja" olnud, kuid ka Fan ei jõua viimasel ajal enam hästi oodata, millal toidukauss ette antakse. Söövad nad seda toitu väga hea meelega, aga võibolla ongi nad lihtsalt näljased kogu aeg? :roll:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kairi » 26 Juul 2013 16:12

Mis toitu nad söövad? Kas lammas-riis või medium adult?
Hurdad on lahedad!!!

PostitusPostitas alfarose » 27 Juul 2013 15:14

osad neist toitudest on lahjemad,osad rammusamad.Mina olen just lahjemaid valinud,sest minu koerad kipuvad ennemini ülekaalu minema.Kaalud korras,isu normis.Ilmselt on koerte vajadused toidu suhtes erinevad ja teie koerad vajavad rammusamat varianti.

Pipa&Fan
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elo&Fan » 29 Juul 2013 18:32

Esimene kott oli kanaga midagi. Teine, mis täna lõppes, oli lammas riis seenioridele, light. Ostsin täna ühe teise toidu, tavalise täiskasvanud koerte toidu. Näis siis. Ei tarvitse ju üldse toidus asi olla, et koerad on kõhnaks jäänud. Aga võibolla siis tõesti Sam´s Field seenioride light ongi erakordselt lahja (kuigi see kanaga variant vist ei olnud seenioride ega lahja , aga täpselt ei mäleta ka :roll: ), kui Maialiisa siin eespool kirjutab, et tema koer, kes muidu iga toiduga juurde võttis , sellega ei võtnud. Seega võiksid seda siis vist soovitada neile koertele, kes muidu paljalt toidukoti nägemisest paksuks lähevad :wink:

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maialiisa » 30 Juul 2013 09:37

Sam's seenioride light on just see, mis ta kirjas on - paksudele seenioridele mõeldud light. Seda sööb meie 10 aastane veteran ja on hiilgavas vormis - enne oli eluaeg paksuke, teisi dieettoite kas ei söönud pidades neid saepuruks või siis ei võtnud nendega grammigi alla. See on dieetoit, mis ei ole kindlasti mõeldud neile koertele, kes vajavad energiat a la elavad õues, liiguvad rohkelt jne. Sam's Fieldi valikus on ju ka neid toite, kus energiasisaldus suurem - järelikult seenioride toit on liialt vähese energiasisaldusega selle koera jaoks.

PostitusPostitas alfarose » 01 Aug 2013 12:07

Oma koerad normis,aga taksikese kaalu pole ka kõige lahjem toit suutnud alandada. Ju on asi kinni selles taksi perenaises,kes ei suuda tema laua ääres toidulunimistele "ei" öelda ja koer saab igasugu nänni peale oma toidu lisaks. Urr! ( :evil: )

...ja kõik see Issanda loomaaed
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ilonts » 02 Aug 2013 19:37

Mina toidan Elfi viimasel ajal ainult selle toiduga. Enne toitsin Platinumiga, aga see hakkas eelarve pihta, muud toidud mõjusid tervisele halvasti. Sam´s Field aga sobib jubeheaste, koerte järelt koristada on vähe, söövad mõlemad isuga, karv läigib. Juhtub ka nii, et kaussi jääb toitu järgigi - samas kaal on mõlemill normis (ei ole liiga ülekaaluline ega ka alakaaluline). Söövad Chicken´and´potatoe medium´i.
Koerad ei hammusta mind kunagi. Ainult inimesed.

Kasutaja avatar

Re: Sam's Field

PostitusPostitas ari_g » 11 Nov 2017 13:48

Sam's Field on meie suur suur lemmik. :)

Mine Mida minu koer sööb

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist